Nasze kursy

Nasza Szkoła prowadzi kursy języka angielskiego na WSZYSTKICH poziomach zaawansowania. Proponujemy WIELOLETNIE PROGRAMY NAUCZANIA przygotowujące do Egzaminów Cambridge English.

Egzaminy Cambridge English są powszechnie znane i uznawane przez szkoły, uniwersytety i pracodawców. Zdany egzamin daje honorowany na całym świecie certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego wg Skali Poziomów Rady Europy (CEFR).

W zależności od preferencji i potrzeb słuchaczy oferujemy naukę w formie zajęć indywidualnych, w parach oraz w grupach, jednak nie większych niż 10 OSÓB. Przed przydzieleniem kursanta do odpowiedniej grupy przeprowadzany jest pisemny test poziomujący oraz rozmowa z lektorem. W przypadku osób dopiero rozpoczynających naukę języka test poziomujący nie obowiązuje, natomiast rozmowa z lektorem ma w tym przypadku na celu określenie oczekiwań kursanta i zaproponowanie mu odpowiedniego toku nauki.

Oferujemy również kursy dla firm – długość, intensywność oraz program zajęć ustalane są indywidualnie z przedstawicielem firmy w oparciu o faktyczne potrzeby i oczekiwania. Oznacza to zarówno ELASTYCZNY GRAFIK, jak i program nauczania uwzględniający SŁOWNICTWO BRANŻOWE, naukę pisania oficjalnych dokumentów lub prowadzenie korespondencji biznesowej.

Teddy Eddie (2-7 lat)

Stawiamy na solidne podstawy. Dlatego najmłodszych uczy z nami TEDDY EDDIE – psotny miś, który nie zna języka polskiego, więc rozmawia z dziećmi wyłącznie po angielsku. Założenia kursu to całkowite „zanurzenie się” w języku, nauka przez zabawę oraz uczenie się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie pojedynczych słówek.

Lektorzy prowadzący zajęcia uczestniczą w serii szkoleń dotyczących pracy z metodą Teddy Eddie, a ZAJĘCIA SĄ REGULARNIE HOSPITOWANE, omawiane z Opiekunem Programu oraz poddawane ocenie ekspertów Teddy Eddie.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu: dzieci młodsze (2-5 lat) 2x 35 minut, dzieci starsze (6-7 lat) 2x 45 minut.

Więcej o kursie znajdziesz TUTAJ.

Savvy Ed (7-10 lat)

Kursy metodą Savvy Ed są przeznaczone dla dzieci kontynuujących naukę języka angielskiego po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie.

Priorytetem na wszystkich trzech poziomach kursu jest zawsze KOMUNIKACJA.
Dodatkowo w odpowiedniej kolejności wprowadzana jest nauka czytania i pisania, a na końcu integracja wszystkich sprawności językowych i nacisk na poprawność gramatyczną.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Więcej o kursie znajdziesz TUTAJ.

Cool Kids (8-12 lat)

Ten 5-poziomywy program to połączenie systematycznej nauki z elementami grywalizacji. Nasz cel to równoczesne rozwijanie wszystkich sprawności językowych, przełamywanie bariery w mówieniu oraz wykształcanie w kursantach pozytywnego nastawienia do nauki języka za pomocą różnorodnych materiałów edukacyjnych.

Oprócz standardowych podręczników dzieci mają kontakt z tak zwanymi „materiałami autentycznymi”, czyli materiałami pochodzącymi z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych (np. ulotki reklamowe, bilety autobusowe, gazety).

Zajęcia odbywają się w systemie 2x 60 minut w tygodniu.

Jazzy Juniors (12-14 lat)

Ten 2-letni program ma na celu przygotowanie kursantów do egzaminu ósmoklasisty oraz do swobodnej komunikacji. Dlatego oprócz trenowania wszystkich sprawności językowych pod kątem egzaminów pracujemy także nad zaszczepieniem w młodzieży ciekawości świata i chęci odkrywania go za pomocą języka angielskiego.

Zajęcia dla tych grup wiekowych bazują nie tylko na uznanych podręcznikach, ale także na różnorodnych materiałach dodatkowych, w tym również pomocach multimedialnych.

Zajęcia odbywają się w systemie 2x 60 minut w tygodniu.

Trendy Teens (14-19 lat)

Program dedykowany uczniom szkół średnich ma na celu przygotowanie ich do egzaminu maturalnego pokazując im jednocześnie realne korzyści płynące ze znajomości języka. Dlatego oprócz trenowania wszystkich sprawności językowych pod kątem egzaminów korzystamy też z English Matters.

Kładziemy wielki nacisk na KOMUNIKACJĘ, zachęcając kursantów do dyskusji na aktualne tematy.

Kursy standardowe rozpoczynają się we wrześniu, a kończą w czerwcu. Kursanci zdający maturę w danym roku szkolnym kończą zajęcia z końcem kwietnia.

Zajęcia odbywają się w systemie 2x 60 minut w tygodniu.

Active Adults (dorośli)

Kursy dla dorosłych charakteryzują się największą elastycznością w zakresie programu i poziomów nauczania, ponieważ kursanci bardzo często posiadają różne doświadczenia i umiejętności, a także cele nauki języka obcego.

Tłumaczymy gramatykę, bo to pozwala na poprawne budowanie wypowiedzi, ale zdecydowanie STAWIAMY NA PRZEŁAMANIE BARIERY PRZED MÓWIENIEM. Dlatego nasze zajęcia są pełne dyskusji na różnorodne tematy.

Kładziemy nacisk na jednoczesne rozwijanie wszystkich sprawności językowych, wykorzystując do tego najlepsze podręczniki językowe oraz materiały autentyczne.

Zajęcia odbywają się w systemie 1x 60 minut w tygodniu.