Nasza Szkoła

Szkoła Języka Angielskiego Noise! to nowoczesne i kameralne miejsce, w którym kursanci mają czuć się komfortowo. Dlatego nasze sale są jasne, przestronne i dopasowane do określonych grup wiekowych. Są również wyposażone w najwyższej jakości materiały edukacyjne.

Uczymy wyłącznie języka angielskiego, bo na tym znamy się najlepiej. Nasz zespół to prawdziwi pasjonaci języka – doskonali angliści, lektorzy pracujący z rożnymi grupami wiekowymi, nauczyciele z doświadczeniem akademickim, aktywni tłumacze.

U nas trzeba się uczyć! Od naszych kursantów wymagamy dużo, ale od siebie dajemy jeszcze więcej: motywujemy, wyjaśniamy, pokazujemy, że język to narzędzie, które można wykorzystywać na różne sposoby. Sami również nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Udowadniamy, że nauka nie musi być nudna! Oprócz fantastycznych podręczników wykorzystujemy liczne materiały dodatkowe: czasopisma, gry edukacyjne, pomoce audio-wizualne. Łączymy sprawdzone metody nauczania z nowościami w edukacji.

Stawiamy na komunikację trenując wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Wierzymy, że aby w pełni zrozumieć dany język należy również poznać kulturę jego kraju, dlatego pomagamy naszym kursantom zgłębić tradycje, historię i literaturę obszarów anglojęzycznych.

Nasze zalety:

• jedyna szkoła w Kwidzynie posiadająca status Cambridge English: Exam Preparation Centre
  • jedyne akredytowane centrum metod Teddy Eddie i Savvy Ed w Kwidzynie
  • profesjonalni i zaangażowani lektorzy
  • sprawdzone programy nauczania bazujące na najlepszych podręcznikach na rynku edukacyjnym
  • bezpłatne podręczniki i materiały dodatkowe
  • warsztaty językowe i kulturowe
  • biblioteczka z książkami na wszystkich poziomach zaawansowania (graded readers)
  • E-dziennik (platforma LangLion) pozwalający na monitorowanie swoich postępów w nauce
  • opieka metodyczna: Wydawnictwo Pearson, Wydawnictwo National Geographic oraz Edu Bears